Naprawa telefonu warszawa
Porady,  Trendy

Modne etui na telefon – nie tylko zabezpiecza, ale i ładnie wygląda

W dzisiejszych czasach każdy z nas korzysta z nowoczesnych telefonów. O ile jeszcze przed wielu laty telefony były tworzone z grubych materiałów, które wskutek upadków nie powodowały większych uszkodzeń, tak dziś sprawa wygląda już o wiele inaczej. Smartfony są obecnie bardziej estetyczne, mają wiele funkcji, o których posiadacze telefonów poprzednich generacji mogli tylko pomarzyć. Jednak dziś wystarczy jeden upadek, by pękło szkiełko, czy też pojawiły się pewne rysy na obudowie. To tylko jedno z mniej dotkliwszych uszkodzeń zagrożeń. O wiele gorsze jest uszkodzenie wyświetlacza, często powoduje utracenie funkcjonalności w części ekranu.

Jest pewne rozwiązanie, które chroni telefon, by można było z niego dłużej korzystać, a jest to etui.

Etui chroni telefon od strat finansowych

Smartfony, które są produkowane przez firmy to prawdziwe dzieła sztuki. Są to telefony obiegające od naszych wyobrażeń sprzed kilkunastu lat. Nikt nie wierzył w to, że będzie się można łączyć telefonem z innymi urządzeniami, a nawet nimi sterować za pomocą jego klawiatury. Rzeczywistość pokazała, że weszliśmy w erę prawdziwej technologii, która zapewne będzie parła nadal do przodu. Jako że nowe smartfony są wyposażane w coraz to nowsze funkcje, to i ich cena drastycznie idzie w górę. 

Najprostszym sposobem, dzięki któremu można zadbać o swój telefon, jest rozsądne korzystanie z niego i przechowywanie w bezpiecznym miejscu. Niestety, to tylko teoria, bo przecież może zdarzyć się sytuacja, że urządzenie wypadnie nam z ręki, a wtedy już będzie bardzo trudno jego uratowanie i zachowanie od chociażby najdrobniejszych strat. Najczęstszymi uszkodzeniami telefonu są zniszczone szkiełka wyświetlacza. Robi się tzw. pajączek, który można tylko i wyłącznie usunąć korzystając z usług specjalisty. Świetną opcją będzie skorzystanie z case, czyli etui, które zabezpieczy telefon przed upadkiem.

Case, czyli pełna wygoda w ręku

Telefony przeważnie mają śliską powierzchnię, więc nie zawsze możemy mieć pełną kontrolę nad korzystaniem z niego. Już nawet najbardziej zachowawcze osoby nacięły się na zbyt dużą powściągliwość. Nikt przecież nie planuje tego, że taki telefon upadnie sam z siebie, a czasem wystarczy naprawdę chwila, by stało się nieszczęście. Wspomnieliśmy, że nowe telefony są drogie. Więc nikt nie chce narazić się na dodatkowe koszty naprawy, które powstaną wskutek braku nierozwagi podczas spacerów i zabaw telefonem.

Case jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ zwiększa on ergonomię korzystania ze smartfona. Dzięki łatwemu uchwytowi ma się również prawie pewność, że nie upadnie on na beton czy też inne podłoże, a to krok do nieszczęścia.

Czy kupno case’a to prosta sprawa?

Tak, jak najbardziej. Można zrobić to zamawiając je z Internetu, ale można też podejść do salonu zajmującego się naprawą telefonów komórkowych. Nie trzeba w takim przypadku zakładać go samemu, tylko można poprosić o to pracownika, który zrobi to w naszym imieniu. Nie zmienia to jednak faktu, że założenie etui na telefon nie jest skomplikowane i nie wymaga wielkich umiejętności. 

Jakie są rodzaje etui?

Do każdego modelu telefonu, pasuje inny model etui. Warto zatem skorzystać z pomocy fachowców w celu dopasowania idealnie pasującego pokrowca. Naprawa telefonów Warszawa to miejsce, w którym można znaleźć etui marzeń. Wybór jest naprawdę ogromny. Producenci tworzą ich na potęgę i zarówno fan danej bajki jak i kultowego serialu będzie mógł znaleźć takie etui, jakie mu się naprawdę podoba. 

Kwestia zakupu etui wiąże się nie tylko z wyglądem, ale i również z kosztem. Skórzane etui jest o wiele droższe od tego silikonowego, ale za to jest bardziej wydajne, ponieważ zabezpiecza również wyświetlacz i dodatkowe jest estetyczniejsze. 

Możliwość komentowania Modne etui na telefon – nie tylko zabezpiecza, ale i ładnie wygląda została wyłączona