Naprawa telefonów Warszawa
Inspiracje,  Trendy

Etui na smartfon – jesień 2022

Etui na telefon oraz ochrona ekranu to jedne z podstawowych akcesoriów, jakie warto zakupić dla swojego telefonu. Dzięki temu wymiana wyświetlacza Warszawa oraz wymiana obudowy nie będą usługami, z których będziemy musieli korzystać. Okazuje się, że etui na smartfon może być zgodne nie tylko z naszymi preferencjami, ale również z obowiązującymi trendami. Które z nich warto mieć na uwadze, kupując etui na smartfon jesienią 2022?

Jesienne trendy – kolorowe i radośnie

Większości z nas jesień nie kojarzy się pozytywnie – jest to pora roku, w której musimy pożegnać ciepłe i długie dni, a w zamian przywitać się z chłodnymi, deszczowymi porankami i wieczorami. Warto jednak pamiętać, że złota polska jesień niejeden ma kolor. Spadające liście wypełniają krajobraz czerwienią, pomarańczą oraz żółcią. Te żywe kolory warto wykorzystać, kupując etui na smartfon na nowy sezon. Tego typu pokrowce są niejako uniwersalne, dlatego doskonale sprawdzają się każdego roku. Jesienne etui może więc tematycznie i kolorystycznie odpowiadać tej porze roku, a jednocześnie epatować radością i pozytywną energią.

Elegancja na jesień

Ci, którym jesień 2022 kojarzy się głównie z ciemnymi kolorami, mogą wybrać dla siebie etui w wyrazistych, a jednocześnie stonowanych kolorach. Tego typu pokrowce są niezwykle eleganckie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w przypadku osób, preferujących oficjalny styl bądź takich, które na co dzień muszą wyglądać w pełni profesjonalnie. Warto wybierać etui na smartfon w kolorze granatowym, brązowym bądź bardzo modnym bordowym. Tego typu barwy są bardzo eleganckie, a także sprawiają, że etui na telefon przyciąga wzrok przechodniów. Jeśli jednokolorowe etui wydaje nam się zbyt poważne, śmiało możemy wybrać model z różnego typu wzorami – bardzo modne są dziś pokrowce w ciekawe esy-floresy, najlepiej w kolorze jaśniejszym bądź czarnym, który będzie odznaczał się na wybranym przez nas tle. 

Wspomnienie wakacji

Jesień 2022 to nie tylko czas powrotu do szkoły, krótszych dni czy niższych temperatur – wiele osób dopiero o tej porze roku poczuje powiew wakacji, wybierając się na wymarzony urlop. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne (zdecydowanie mniej turystów przybywa do kurortów jesienią), ale również znacznie tańsze. Wspomnienia z wakacji z pewnością zagoszczą na naszych portalach społecznościowych, głównie w postaci zdjęć, lecz warto zachować je także w inny sposób, na przykład umieszczając wybrane grafiki na pokrowcu naszego telefonu. Możemy posiłkować się gotowymi wzorami, lecz dobrym wyborem będzie również umieszczenie na etui zdjęcia zrobionego podczas wakacyjnego wyjazdu. Tego rodzaju spersonalizowany pokrowiec pozwoli nam wspominać ciepłe dni znacznie dłużej, wnosząc do naszego życia odrobinę więcej radości. Pamiętajmy jednocześnie, że etui na smartfon na jesień 2022 powinno być kolorowe i wyzwalać pozytywne emocje, na przekór tej deszczowej i szarej porze roku. Jedynie w przypadku, gdy preferujemy elegancki styl, warto zdecydować się na pokrowiec w stonowanych kolorach. 

Możliwość komentowania Etui na smartfon – jesień 2022 została wyłączona