Najmodniejsze fryzury w sezonie jesień zima 2021
Inspiracje,  Porady

Najmodniejsze fryzury w sezonie jesienno – zimowym.

Nie wszyscy są świadomi tego, że świat fryzur, podobnie jak świat mody jest podporządkowany trendom. Jakie rozwiązania mają szansę na popularność w trakcie jesieni i zimy 2021/2022? Co będzie prawdziwym hitem, a z czym należałoby się już pożegnać? Oto przegląd najbardziej modnych fryzur oraz upięć w okresie jesienno-zimowym.

Wygoda przede wszystkim

Okazuje się, że w sezonie jesienno-zimowym świat mody idzie w parze ze światem fryzur, ponieważ na topie będzie wygoda i naturalność. Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich osób zainteresowanych wizytą u fryzjera w najbliższym czasie. Modne są krótkie fryzury, dzięki którym każda stylizacja będzie wyglądać lekko. Włosy o długości maksymalnie do ramion, naturalne fale oraz zwiewne grzywki jednoznacznie wskazują na to, że najwyższy czas pożegnać się z mocną prostownicą.

Postaw na kolor: trendowe włosy na jesień i zimę

Miłośniczki niekonwencjonalnych rozwiązań z pewności ucieszy wysoka popularność włosów farbowanych na żywe, mocne kolory. Bardzo popularna jest teraz rudość, ale również nietypowy we fryzjerstwie kolor różowy, fioletowy i niebieski – zwłaszcza w delikatnych, pastelowych odcieniach. Mocnym trendem nadal jest również platynowy blond.

Potrzebujesz zmiany? Postaw na grzywkę

Mocnym akcentem w wielu fryzurach są grzywki, których popularność można było odczuć również w poprzednim sezonie. Obecnie grzywki są bardzo naturalne i wygodne, choć obok praktycznych krótkich grzywek wiele osób stawia również na te dłuższe. Grzywka może stanowić obecnie dodatek do każdej fryzury – zarówno do krótkich włosów, jak i do półdługich, ale szczególnie ciekawą propozycją stanowi bob z grzywką.

Masz długie włosy? Te trendy możesz wykorzystać

W przypadku długich włosów nadal mocno na topie są fryzury bardzo naturalne w stylu boho. Niskie upięcia ozdobione biżuterią do włosów ze zdobieniami były z nami już w okresie wiosenno-letnim, ale nic nie wskazuje na to, aby we wrześniu czy grudniu miały stać się niemodne. Ciekawą opcją jest również wplatanie w warkocze ozdobnych apaszek czy perełek. W przypadku długich włosów warto pamiętać również o dużej popularności wysokich kucyków. Mogą one mieć ukrytą gumkę lub piękną ozdobę o bardziej biżuteryjnym, eleganckim charakterze.

Dodaj komentarz